Plzeňský vodník

Vydáno dne 29. 10. 2004 (počet přístupů 2980)

"V neděli 24.10.2004 se uskutečnil již 7. ročník závodů nejmladšího žactva Plzeňský vodník. Ve velmi silné konkurenci se neztratili ani naši plavci. Někteří zjišťovali, jak to chodí na velkých akcích a sbírali cenné zkušenosti, ti ostřílenější nám ukázali, že mezi nejmladší elitou se rozhodně nemají za co stydět.

Ondra Kopecký dohmátl na jeho nejsilnější trati 100 Z na druhém místě v novém osobním rekordu 1:25,4 (neoficiálně). Z děvčat se se silnými soupeřkami nejlépe vyrovnala Šárka Výborná, která se v disciplíně 50 Z umístila na třetí pozici taktéž v osobním rekordu 0:42,4. Na bednu už sice nikdo další nedosáhl, ale jistě aspoň potěší zlepšení osobáků u většiny účastníků. Akci považuji jako velmi podařenou jak ze strany našich závodníků, tak také ze strany pořádajícího oddílu."

Tolik k závodu řekla Blanka Holakovská. Kompletní výsledky závodu jsou dostupné na stránkách pořádajícího oddílu PK Slávia VŠ Plzeň. V následující tabulce jsou vypsány výkony plavců Motorletu.